طهران، شارع وليعصر(عج)، شارع توانير، حي نظامي كنجوي، زقاق هفت بيكر(٨)، شارع نظامي كنجوي، بناء رقم ٣٣، مؤسسة بيمه اكو للتعليم العالي، جامعة علامة طباطبائي، الطابق ٦، الغرفة ٦٠٧، اللجنة الإيرانية للغة العربية وآدابها، الرمز البريدي ١٤٣٤٨٦٣١١١ 

با سلام

از تاریخ 12 تیرماه 96 مقررگردید که جهت رفع مشکلات متعدد مقالات ارسالی از سوی نویسندگان، "تعداد کلمات مقاله" ملاک قرار گیرد. این تعداد بدون در نظر گرفتن چکیده فارسی و انگلیسی(برای مقالات عربی) و بدون در نظر گرفتن چکیده های عربی و انگلیسی (برای مقالات فارسی) بین  5500تا 5800 واژه است. لذا از این پس، متن اصلی مقاله از عنوان تا پایان فهرست منابع، ملاک و معیار است و همه نویسندگان باید به رعایت این تعداد از واژگان پایبند باشند در غیر این صورت مقالات در روند بررسی و داوری به هیچ عنوان قرار نمیگیرد و در همان مرحله اول برگشت داده خواهد شد.

باتشکر

مجله علمی ـ پژوهشی انجمن ایرانی زبان وادبیات عربی

http://iaall.iranjournals.ir

 

جهت ارسال مقاله ابتدا از قسمت سمت چپ صفحه  ، ثبت نام را کلیک کرده و ثبت نام نموده و سپس خارج شوید ، مجدداً وارد سایت شده با نام کاربری و کلمه عبوری که از طریق سامانه دریافت نمودید , ارسال مقاله را اقدام فرمائید .

 

قابل توجه نویسندگان محترم مجله علمی پژوهشی انجمن ایرانی زبان و ادبیات عربی

 

*این نشریه در سال از هر نویسنده (در صورت پذیرش) فقط یک مقاله چاپ خواهد کرد..

*مقالاتی که دارای ساختار پژوهشی (هدف، بیان مسئله، فرضیه، سؤال، روش و رویکرد و پیشینه تحقیق) نباشد، در مرحله اول نیز پذیرفته نخواهند شد. اصول علمی مقاله نویسی رعایت شود.

* مقالات ارزشمند، نوآورانه، کارآمد، غیر تکراری و علمی پژوهشی ارسال فرمایید.

*حدود 6 ماه زمان میبرد تا روند بررسی و ارزیابی  مقاله تکمیل شود و ممکن است کمتر و یا بیشتر از این زمان شود؛  پس از ارزیابی، نتیجه آن به اطلاع شما خواهد رسید.

*برای پیگیری مقالات، وارد سامانه شوید و از طریق نام کاربری و رمز ورودی که پس از ثبت نام دریافت نموده اید، از روند کار مقاله خود باخبر شده و در صورت داشتن سوال، از طریق رایانامۀ نشریه، درخواست خود را مطرح و  ارسال نمایید تا پیگیری لازم صورت گیرد.

*مقالات ارسالی، دقیق باید مطابق بافرمت و استاندارهای مجله تنظیم شده باشند. برای دریافت فایل فرمت به سامانه مجله بخش "راهنمای نویسندگان " مراجعه شود.

*مقالات قبل از ارسال حتما از نظر ویراستاری چه مقالات فارسی و چه مقالات عربی کنترل شده باشند.

* مقاله با فرمت مجله و با هر سه چکیده و با تمام ملحقات و با رعایت فرمت و فاصله ها،  20صفحه باشد. لطفاً مقالاتی که از بیشتر از 20صفحه میباشد ارسال نفرمایید. حتی اگر یک صفحه بیشتر از 20صفحه باشد در روند بررسی قرار نخواهد گرفت و مقاله از سامانه مجله حذف خواهد گردید.